Eğer Ankara’da 2. (ikinci) el kitap alan yerler araştırması yapıyorsanız, eski kitaplarınızı elinizden çıkartma, satma, devretme konusunda sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Nohut Kitabevi olarak, yıllarca okuyup biriktirdiğiniz ve artık çeşitli sebeplerle vedalaşmak zorunda kaldığınız eski kitaplarınızı, ihtiyacı olan yeni kitapseverlerle buluşturmaya talibiz. Ankara bölgesinde kitap alan yerler bakıyorsanız, Nohut Kitabevi olarak eski kitaplarınızı adresinizden değerinde alıyoruz.

İletişim: 0546 474 42 12 (arayarak ya da Whatsapp / Telegram üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Kitaplarınızın genel kondisyonları hakkında fikir verebilecek toplu fotoğrafları göndererek teklif isteyebilirsiniz).

Çok farklı alan ve kategoriye ait kitaplar almaktayız: Edebiyat, çizgi roman, araştırma-inceleme, tarih, siyaset, sosyoloji, sanat, mecmua, dergi-süreli yayınlar… Büyük bir kütüphaneniz varsa ve toplu olarak devretmek istiyorsanız, profesyonelce değerlendirip fiyatlandırıyor ve lojistik süreçlerini belirlenen takvim doğrultusunda titiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Senelerin ve binbir emeğin birikimi kitaplarınız kiloyla kitap alan yerler ya da hurda kitap alan yerler ‘e gitmesin. Hatıralarınız çöp veya hurda olmasın; ihtiyacı olan yeni okurlara ulaşsın. Sizin uzun yıllar edebî ve bilimsel çalışmalarınızda istifâde ettiğiniz eserleri, başkaları da kendi çalışmalarında kullanabilsin. Eski kitaplarınızı Nohut Kitabevi’ne devrederek, baskı ve kağıt maliyetlerinin yüksekliği karşısında alım güçlüğü çeken okurların, istedikleri kitaba uygun fiyata, ‘ikinci elden’ erişebilmesine imkan sağlayabilirsiniz. Yayınevleri artık yeni baskılarını yap(a)madığı ve kitaplar çoğu durumda ikinci el kitapçılar aracılığıyla tedarik edilebildiği için 2. (ikinci) el kitap alan yerler ‘in daha önemli hale geldiğini unutmayın. Kitaplarınızı elden çıkarmadan önce kitap alan yerler siteler ile irtibata geçiniz.

Nohut Kitabevi olarak, kitap satmak istiyorum Ankara kitapçılarına diyenlerin ve Ankara’da eski kitap alan yerler araştıran kitapseverlerin kitaplarına talibiz. Finansal kaygıların; en başta kitap sevgimizin, daha sonra müşteri memnuniyeti, doğru iletişim ve karşılıklı güvenin önüne geçmesine izin vermiyoruz.

Hatırlayınız: “…kitap okundukça tüketilen bir meta değildir. Okundukça yayılır, ona bir şeyler eklenir…” Kitap okundukça, bilgi yayıldıkça kıymetlenir; gerçek değerini bulur.

İletişim: 0546 474 42 12

NOT: Üniversiteye hazırlık, KPSS, test kitapları ve Meydan Larousse, Ana Britannica türü ansiklopedi alımı yapmıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Categories:

Tags:

One response

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir