Elmadağ 2. (ikinci) el kitap alan yerler konusunda, Nohut Kitabevi olarak bizimle iletişime geçebilir, elinizden çıkarmak istediğiniz kitaplar için teklif alabilirsiniz. Roman, çizgi roman, dergi, mecmua, akademik veya yabancı dildeki kitaplarınızı adresinizden değerinde alıyoruz. Eski, ikinci el kitaplarınızı satmak, bağışlamak, kütüphanenizi devretmek –devrederek korumak ve diğer kitapseverleri yararlandırmak- istiyorsanız 0546 474 42 12 numaralı telefondan bizimle irtibata geçerek teklif alın.

Kitaplarınızı hurdaya vermek yerine, Nohut Kitabevi aracılığıyla ihtiyacı olan ve ilgi duyan yeni okurlara değerinde ulaştırabilirsiniz. Kitaplarınızı asla çöpe atmayın. Sizin okuyup istifade ettiğiniz kitaplardan başkaları da yararlanabilsin. Kitaplarınızı asla çöpe atmayın. Böylece, çevre sorunları ve kağıt maliyetlerinin yüksekliği karşısında, kitapseverlerin uygun fiyata kitap bulabilmesine katkı sağlayın.

Elmadağ ilçesinde; eski kitaplarını satmak üzere ikinci el kitapçılar veya eski kitap alan yerler araştıranlar için Nohut Kitabevi olarak çözüm sunuyoruz. Kitap satmak istiyorum Ankara diyenlerin kitaplarını adresinden değerinde alıyoruz. Hatıralarınız çöpe gitmesin. Evinizde bir köşeye kaldırdığınız, farklı nedenlerle elden çıkartmak istediğiniz kitaplarınızı yeni kitapseverlerle buluşturun. Kitaplarınız / değerleriniz, çöpe gitmek yerine ihtiyacı olan yeni kişilere ulaşsın. Ankara’da Elmadağ ilçesinde, eski kitap alan yerler arıyorsanız bizimle irtibata geçip teklif alın.

Kitaplarınız, kiloyla kitap alan yerler veya hurda kitap alan yerler yerine kitabevleriyle buluşsun; oradan yeni kitapseverlere gitsin. Sizin okuyup yararlandığınız kitaplardan uygun fiyata başkaları da yararlansın.

0546 474 42 12 numaralı telefondan bize ulaşarak teklif alın, kitaplarınızı adresinizden değerinde alalım.

NOT: Üniversiteye hazırlık, KPSS, test kitapları almıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Categories:

Tags:

No responses yet

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir