Etimesgut 2. (ikinci) el kitap alan yerler konusunda bizimle irtibata geçebilir, elinizden çıkarmak istediğiniz kitaplar için teklif alabilirsiniz. Nohut Kitabevi olarak, roman, çizgi roman, dergi, mecmua, akademik veya yabancı dildeki kitaplarınızı adresinizden değerinde almaktayız. Kitaplarınızın türü, hangi alana hitap ettiği ve kondisyonu konusunda bilgi verdiğinizde size en doğru şekilde geri dönüş yapıyoruz. Eski, ikinci el kitaplarınızı satmak, bağışlamak, kütüphanenizi devretmek –devrederek korumak ve diğer kitapseverleri yararlandırmak- istiyorsanız 0546 474 42 12 numaralı telefondan bizimle irtibata geçerek teklif alabilirsiniz.

Kitaplarınızı asla çöpe atmayın. Kitaplarınızı hurdaya vermek yerine, kitapçılar aracılığıyla ihtiyacı olan ve ilgi duyan yeni okurlara değerinde ulaştırabilirsiniz. Sizin okuyup istifade ettiğiniz kitaplardan başkalarının da yararlanmasını sağlayın. Böylece, çevresel sorunların etkisi ve kağıt maliyetlerinin yüksekliği karşısında, kitapseverlerin uygun fiyata kitap bulabilmesine imkan sağlayın.

Eğer Etimesgut ilçesinde; eski kitaplarınızı satmak üzere ikinci el kitapçılar veya eski kitap alan yerler arıyorsanız Nohut Kitabevi olarak size çözüm sunuyoruz. Kitap satmak istiyorum Ankara diyenlerin kitaplarını adresinden değerinde almaya talibiz. Hatıralarınız çöpe gitmesin. Evinizin bir köşeye kaldırdığınız, çeşitli nedenlerle elinizden çıkartmak istediğiniz kitaplarınızı başka kitapseverlerle buluşturun. Kitaplarınız, çöpe gitmek yerine ihtiyacı olan yeni kişilere ulaşsın.

Ankara’da Etimesgut ilçesinde, eski kitap alan yerler arıyorsanız bizimle irtibata geçip teklif alın. Kitaplarınız, kiloyla kitap alan yerler veya hurda kitap alan yerler yerine kitabevleriyle buluşsun; oradan yeni kitapseverlere gitsin. Sizin okuyup yararlandığınız kitaplardan uygun fiyata başkaları da yararlansın. Vesile olun.

0546 474 42 12 numaralı telefondan bize ulaşarak teklif alın, kitaplarınızı adresinizden değerinde alalım.

NOT: Üniversiteye hazırlık, KPSS, test kitapları almıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Categories:

Tags:

No responses yet

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir