Haymana kitap alan yerler konusunda Nohut Kitabevi olarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz. Roman, çizgi roman, dergi, mecmua, akademik (tarih, siyaset, sosyoloji, üniversite ders kitapları vb.) veya yabancı dildeki kitaplarınızı adresinizden değerinde almaktayız. Eski, ikinci el kitaplarınızı satmak, kitaplığınızı devretmek mi istiyorsunuz? Bize 0546 474 42 12 numaralı telefondan ulaşarak teklif alabilirsiniz.

Kitaplarınızın türü ve kondisyonu konusunda verdiğiniz bilgiler doğrultusunda size en doğru ve sağlıklı şekilde geri dönüş yapmayı amaçlıyoruz.

Eğer Haymana bölgesinde; ikinci el-eski kitaplarınızı satmak üzere ikinci el kitapçılar veya eski kitap alan yerler arıyorsanız Nohut Kitabevi olarak size çözüm sunmaktayız. Kitap satmak istiyorum Ankara diyenlerin kitaplarını adresinden değerinde alıyoruz. Hatıralarınız çöpe gitmesine izin vermeyin. Evinizin bir köşeye kaldırdığınız, çeşitli nedenlerle elinizden çıkartmak istediğiniz kitaplarınızı başka kitapseverlerle buluşturun. Vesile olun.

Kitaplarınızı, hurdaya vermek yerine, kitapçılar aracılığıyla ihtiyacı olan ve ilgi duyan yeni okurlara ulaştırabilirsiniz. Okuyup istifade ettiğiniz kitaplardan farklı insanların da yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Böylece, çevresel sorunların etkisi ve kağıt maliyetlerinin yüksekliği karşısında, kitapseverlerin uygun fiyata kitap bulabilmesine imkan sağlamış olursunuz.

Ankara’da Haymana ilçesinde, 2. (ikinci) el kitap alan yerler arıyorsanız bizimle irtibata geçip teklif alın. Kitaplarınızı çöpe atmayın. Kitaplarınız, kiloyla kitap alan yerler veya hurda kitap alan yerler yerine kitapçılarla buluşsun; oradan yeni kitapseverlere gitsin.
0546 474 42 12 numaralı telefondan bize ulaşarak teklif alın, kitaplarınızı adresinizden değerinde alalım.

NOT: Üniversiteye hazırlık, KPSS, test kitapları almıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Categories:

Tags:

No responses yet

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir