Kahramankazan kitap alan yerler konusunda bir arayışınız varsa Nohut Kitabevi olarak bizimle iletişime geçin, eski kitaplarınızı değerinde alalım. Roman, çizgi roman, dergi, mecmua, akademik (tarih, siyaset, sosyoloji, üniversite ders kitapları vb.) veya yabancı dildeki kitaplarınızı adresinizden değerinde alıyoruz. İletişim: 0546 474 42 12. Hatıralarınızın çöpe gitmesine izin vermeyin.

Eski, ikinci el kitaplarınızı satmak, kütüphanenizde yer açmak veya kitaplığınızı devretmek mi istiyorsunuz? Evinizin bir köşeye kaldırdığınız, çeşitli nedenlerle elinizden çıkartmak istediğiniz kitaplarınızı, Nohut Kitabevi aracılığıyla başka kitapseverlerle buluşturun. Kitaplarınızın türü ve kondisyonu konusunda verdiğiniz bilgiler ekseninde size en doğru ve sağlıklı şekilde geri dönüş yapmayı amaçlıyoruz.

Kahramankazan ilçesinde; ikinci el-eski kitaplarınızı satmak üzere ikinci el kitapçılar veya eski kitap alan yerler arıyorsanız Nohut Kitabevi olarak size çözüm sunuyor, kitaplarınızı alıyoruz. Kitap satmak istiyorum Ankara diyenlerin kitaplarını değerlendiriyoruz.

Kitaplarınızı, hurdaya vermek yerine, kitapçılar aracılığıyla ihtiyacı olan ve ilgi duyan yeni okurlara ulaştırabilirsiniz. Okuyup istifade ettiğiniz kitaplardan farklı insanların da yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Böylece, çevresel sorunların etkisi ve kağıt maliyetlerinin yüksekliği karşısında, kitapseverlerin uygun fiyata kitap bulabilmesine imkan sağlamış olursunuz.

Ankara’da Kahramankazan ilçesinde, 2. (ikinci) el kitap alan yerler arıyorsanız bizimle irtibata geçip teklif alın. Kitaplarınızı çöpe atmayın. Kitaplarınız, kiloyla kitap alan yerler veya hurda kitap alan yerler yerine kitapçılarla buluşsun; oradan yeni kitapseverlere gitsin. 0546 474 42 12 numaralı telefondan bize ulaşarak teklif alın, kitaplarınızı adresinizden değerinde alalım.

NOT: Üniversiteye hazırlık, KPSS, test kitapları almıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Categories:

Tags:

No responses yet

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir