Sincan kitap alan yerler veya kitap bağışı alan yerler için araştırma yapıyorsanız Nohut Kitabevi ile iletişime geçebilir ve web sitemizi – nohutkitabevi.com – ziyaret edebilirsiniz. Roman, çizgi roman, dergi, mecmua, akademik (tarih, siyaset, kuram, üniversite ders kitapları vb.) veya yabancı dildeki kitaplarınızı adresinizden değerinde alıyoruz. Kitap satmak istiyorum Ankara kitapçılarına diyenlerin kitaplarını değerlendiriyoruz. Kitaplarınızın türü-konusu ve kondisyonu konusunda verdiğiniz bilgiler çerçevesinde size en doğru ve sağlıklı şekilde geri dönüş yapmayı amaçlıyoruz. Teklif için iletişim: 0546 474 42 12.

Türlü nedenlerle elinizden çıkartmak istediğiniz kitaplarınız mı var? Eski, ikinci el kitaplarınızı satmak, kütüphanenizde yer açmak veya kitaplığınızı devretmek mi istiyorsunuz? Söz konusu kitapları, Nohut Kitabevi olarak, başka kitapseverlerle buluşturmanıza aracılık etmekten memnuniyet duyuyoruz. Sincan çevresinde, ikinci el kitap satmak üzere ikinci el kitapçılar veya eski kitap alan yerler arıyorsanız Nohut Kitabevi olarak size çözüm öneriyor, kitaplarınızı adresinizden değerinde alıyoruz..

Kitaplarınızı, çöpe atmak veya hurdaya vermek yerine, ihtiyacı olan ve ilgi duyan yeni okurlara ulaştırabileceğinizi unutmayınız. Halihazırda yararlandığınız kitaplardan, sizden başka insanların da yararlanmasını sağlayabilirsiniz; kitap alan yerler siteler arasında nohutkitabevi.com ‘u ziyaret edebilirsiniz. Kitaplarınızı bir kitapçıya devrederek, çevresel felaketlerin etkisi ve kağıt maliyetlerinin yüksekliği karşısında sıkıntı yaşayan okurların uygun fiyata kitap bulabilmesine imkan sağlamış olursunuz. Vesile olma fırsatını değerlendiriniz. Yılların birikimi kitaplarınız, kiloyla kitap alan yerler veya hurda kitap alan yerler yerine kitapçılarla buluşsun; oradan yeni kitapseverlere gitsin. Elden ele ulaşsın. Yeni edebi ve bilimsel araştırmalara kaynaklık etsin…

Ankara’da Sincan ilçesinde, 2. (ikinci) el kitap alan yerler arıyorsanız bizimle irtibata geçip teklif alın. Kitaplarınızı kesinlikle çöpe atmayınız. 0546 474 42 12 numaralı telefondan bize ulaşarak teklif alın, kitaplarınızı adresinizden değerinde alalım.

Şunu hatırlayınız: kitap, okundukça; bilgi, yayıldıkça kıymetlenir, gerçek değerini bulur.

NOT: Üniversiteye hazırlık, KPSS, test kitapları almıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Categories:

Tags:

No responses yet

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir