Keçiören kitap alan yerler konusunda bir arayışınız varsa Nohut Kitabevi olarak bizimle rahatlıkla irtibata geçebilirsiniz. Evinizin bir köşesine kaldırdığınız veya kitaplığınızda duran roman, çizgi roman, dergi, mecmua, akademik (tarih, siyaset, kuram, üniversite ders kitapları vb.) veya yabancı dildeki kitaplarınızı adresinizden değerinde alıyoruz. İletişim: 0546 474 42 12.

Eski, ikinci el kitaplarınızı satmak, kütüphanenizde yer açmak veya kitaplığınızı devretmek istiyorsanız teklifimizi görmek için iletişime geçin. Çeşitli nedenlerle elinizden çıkartmak istediğiniz kitaplarınızı, başka kitapseverlerle buluşturmanıza aracılık ediyor ve bundan mutluluk duyuyoruz. Kitaplarınızın türü-konusu ve kondisyonu konusunda verdiğiniz bilgiler kapsamında size en doğru ve sağlıklı şekilde geri dönüş yapmayı amaçlıyoruz.

Keçiören bölgesinde, ikinci el-eski kitaplarınızı satmak üzere ikinci el kitapçılar veya eski kitap alan yerler arıyorsanız Nohut Kitabevi olarak size çözüm sunuyor, kitaplarınızı alıyoruz. Kitap satmak istiyorum Ankara diyenlerin kitaplarını değerlendiriyoruz.

Kitaplarınızı, hurdaya vermek yerine, bizim gibi kitapçılar aracılığıyla ihtiyacı olan ve ilgi duyan yeni okurlara ulaştırabilirsiniz. Halihazırda yararlandığınız kitaplardan farklı insanların da yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Böylece, çevresel sorunların etkisi ve kağıt maliyetlerinin yüksekliği karşısında mağduriyet yaşayan kitapseverlerin uygun fiyata kitap bulabilmesine imkan sağlamış olursunuz.

Ankara’da Keçiören ilçesinde, 2. (ikinci) el kitap alan yerler arıyorsanız bizimle irtibata geçip teklif alın. Kitaplarınızı kesinlikle çöpe atmayınız. Kitaplarınız, kiloyla kitap alan yerler veya hurda kitap alan yerler yerine kitapçılarla buluşsun; oradan yeni kitapseverlere gitsin. Elden ele… 0546 474 42 12 numaralı telefondan bize ulaşarak teklif alın, kitaplarınızı adresinizden değerinde alalım.

NOT: Üniversiteye hazırlık, KPSS, test kitapları almıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Categories:

Tags:

No responses yet

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir