Yenimahalle kitap alan yerler için araştırma yapıyorsanız Nohut Kitabevi ile iletişime geçebilir, internet sayfamızı – nohutkitabevi.com – ziyaret edebilirsiniz. Roman, çizgi roman, dergi, mecmua, akademik (tarih, siyaset, kuram, üniversite ders kitapları vb.) veya yabancı dildeki kitaplarınızı adresinizden değerinde alıyoruz. Teklif için lütfen iletişime geçiniz: 0546 474 42 12. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızdan da bize ulaşabilirsiniz.

Kitap satmak istiyorum Ankara kitapçılarına diyenlerin kitaplarını değerlendiriyoruz. Türlü nedenlerle elinizden çıkartmak istediğiniz kitaplarınız mı var? Eski, ikinci el kitaplarınızı satmak, kütüphanenizde yer açmak veya kitaplığınızı devretmek mi istiyorsunuz? Söz konusu kitapları, Nohut Kitabevi olarak, başka kitapseverlerle buluşturmanıza aracılık etmekten memnuniyet duyuyoruz. Yenimahalle çevresinde, ikinci el kitap satmak üzere ikinci el kitapçılar veya eski kitap alan yerler arıyorsanız Nohut Kitabevi olarak size çözüm öneriyor, kitaplarınızı adresinizden değerinde alıyoruz. Kitaplarınızın türü-konusu ve kondisyonu konusunda verdiğiniz bilgiler çerçevesinde size en doğru ve sağlıklı şekilde geri dönüş yapmayı amaçlıyoruz.

Kitaplarınızı, çöpe atmak veya hurdaya vermek yerine, ihtiyacı olan ve ilgi duyan yeni okurlara ulaştırabileceğinizi unutmayınız. Halihazırda yararlandığınız kitaplardan, sizden başka insanların da yararlanmasını sağlayabilirsiniz; kitap alan yerler siteler arasında nohutkitabevi.com ‘u ziyaret edebilirsiniz. Kitaplarınızı bir kitapçıya devrederek, çevresel felaketlerin etkisi ve kağıt maliyetlerinin yüksekliği karşısında sıkıntı yaşayan okurların uygun fiyata kitap bulabilmesine imkan sağlamış olursunuz. Vesile olma fırsatını değerlendiriniz. Yılların birikimi kitaplarınız, kiloyla kitap alan yerler veya hurda kitap alan yerler yerine kitapçılarla buluşsun; oradan yeni kitapseverlere gitsin. Elden ele ulaşsın. Yeni edebi ve bilimsel araştırmalara kaynaklık etsin…

Ankara’da Yenimahalle ilçesinde, 2. (ikinci) el kitap alan yerler arıyorsanız 0546 474 42 12 numaralı telefondan bize ulaşarak teklif alın, kitaplarınızı adresinizden değerinde alalım.

Şunu hatırlayınız: Kitap, okundukça; bilgi, yayıldıkça kıymetlenir, gerçek değerini bulur.

NOT: Üniversiteye hazırlık, KPSS, test kitapları almıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Categories:

Tags:

No responses yet

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir